Menü1.08.2015

LR PowerLIFT ile yılın en canlı cildi sizin olacak

LR PowerLIFT ile yılın en canlı cildi sizin olacak
LR PowerLIFT, cildinizin ışıldaması için ihtiyacı olan bakımı tek bir kremde buluşturuyor. İçeriğindeki yosun ve bitki özleri cildinize anında enerji verirken, yaşlanma karşıtı formülü ile de zamana meydan okuyor. PowerLIFT ile 2015’in ilk gününden itibaren daha canlı ve genç bir cilde sahip olacaksınız.
LR PowerLIFT Yüz Kremi, yeni yılda cildinize verdiğiniz tüm sözleri tutmanızı sağlayacak. Yorgun ve cansız görünümlü ciltlere savaş açan LR PowerLIFT Yüz Kremi, yosun ve yedi bitki ekstresinden oluşan nemlendirici karışımı ile cilde anında canlılık kazandırıyor. Aynı zamanda içerdiği Reductine®, Hyaluron asit, proteinler, A ve E vitaminleri sayesinde yaşlanma belirtilerinin ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Gece veya gündüz kremine gerek duymadan kullanılabilen krem, hafif dokusuyla cilde hızla nüfuz ediyor ve anında yoğun bir nem kazandırarak ışıltılı ve pürüzsüz olmasını sağlıyor.
Erkek cildine de uygun olan LR PowerLIFT, yorgun bir günün veya gecenin ardından yeniden taze bir görünüm elde etmek için yıl boyunca yanınızdan ayırmayacağınız kurtarıcınız olacak.
Tüm ürünler için 444 12 61 numaralı telefondan size en yakın satış danışmanına ulaşabilirsiniz.
Daha fazla bilgi almak için: www.lrworld.com/healthandbeauty
LR Instagram: @LRTURKEY - #lrturkey
LR Health&BeautyGmbH Hakkında
LR Health&Beauty; vücut bakımı ve güzellik ürünleriyle, 1985’ten bu yana faaliyet gösteren Almanya'nın önde gelen doğrudan satış firmasıdır. Dünya çapında 30 ülkede faaliyet gösteren LR, bünyesinde bulundurduğu 1.000’den fazla çalışanı, yaklaşık 300.000 kayıtlı iş ortağı ve müşterisiyle global sektörün önde gelen oyuncularındandır. Yenilikçi ve kaliteye önem veren kurum anlayışıyla LR, yaptığı 1 milyon Euro yatırımla, Avrupa’nın en modern AR-GE tesisine sahiptir. Dünyanın en büyük AloeVera üreticisi olan LR’ın ürünleri IASC (International AloeVeraScienceCouncil) ve INSTITUT FRENSENIUS kalite sertifikalarına sahiptir. LR’ın ünlülerin de dahil olduğu özel Eau de Parfum serisi DERMATEST onayı ve dünya çapında 40 milyonun üzerinde satış rakamıyla kalitesini ispatlamıştır. Alman kalitesindeki ürünleri, benzersiz otomobil konsepti,satış ortakları için mesleki eğitim ve hizmetleri, adil ve şeffaf pazarlama planlarının yanı sıra Bruce Willis, KarolinaKurkova, Heidi Klum, EmmaHeming-Willis, MarcusSchenkenberg ve RalfMoeller gibi ünlülerle yürüttüğü işbirlikleri LR’ın başarı faktörleri arasındadır. LR, operasyonel süreçleri uygulamaya koyarken otomobil konsepti kapsamında Porsche, Mercedes ve Volkswagen ile işbirliği yapmaktadır. LR bünyesinde 2006 yılında kamuya hizmet etmek amacıyla LR Global Kids Fund kurulmuştur. LR, Avrupa Doğrudan Satış Derneği(SELDIA) ve Türkiye Doğrudan Satış Derneği üyesidir. Daha fazla bilgi içinhttp://www.lrworld.com/tr/ adresini ziyaret ediniz.

*Bu bir basın bültenidir.


Öpüldünüz.


kiss
mylittlemascara

1 yorum:

  1. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı düzenliyoruz. Siz de başvurun kazanan olun, farklı kategorilerde çok sayıda site ödüller için yarışıyor. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


    Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
    Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
    Tel: +90212 330 9707    YanıtlaSil