Menü4.29.2015

YENİ Braun Silk-epil 9 ile pürüzsüz güzelliğe adım atın!

Braun Silk-épil 9

Özgür olun ve modayı kucaklayın…

YENİ Braun Silk-épil 9 ile pürüzsüz güzelliğe adım atın!
Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G; pürüzsüz güzelliği ve modayı kucaklamak isteyen tüm kadınları YENİ Braun Silk-épil 9 ile tanıştırıyor. Braun’un en etkili ıslak ve kuru epilatörü olan YENİ Braun Silk-épil 9, ağdaya göre 4 kat daha kısa tüyleri bile alarak 4 haftaya kadar kalıcı, pürüzsüz ve güzel bir cilt sunuyor.

Tüm kadınlar, dışarıya kendilerine güvenerek çıkmak ve tüm günü kucaklamak için kendilerini güzel hissetmek ister. Bu yüzden de iyi görünmeyi ve iyi hissetmeyi sağlayacak kıyafetler giymeyi tercih ederler. Ama çoğu zaman kendilerine yeterince güven duymadıklarından veya istenmeyen tüyler yüzünden kıyafet tercihleri kısıtlanır. Artık YENİ Braun Silk-épil 9 sayesinde kadınlar kesintisiz güzel bir cilde sahip oluyor ve özgüvenini sonsuza kadar geri kazanıyor. Şimdi özgür olma ve sınırsız moda seçeneklerini değerlendirme zamanı!

Braun Güzellik Elçisi Jessica Alba; Yeni Braun Silk- épil 9’a hayranım, çünkü güzellik rutinimin kontrolünü bana veriyor. Yumuşak, pürüzsüz bir cilt, her görünüm için benim fondötenim! Bir prömiyer için romantik bir tuvalet de giysem, kız arkadaşlarımla çıktığım bir gece için şirin bir mini elbise de giysem, ailemle sahilde zaman geçiriyor da olsam, Braun Silk- épil 9 kullandığımda cildim de hissettiğim kadar güzel görünüyor” diyor.


Güzelliğinizin kontrolü elinizde!

Dünyanın en güvenilen epilasyon markası Braun; YENİ Silk-épil 9 ile yeni bir mükemmellik standardı belirledi. Çeşitli tasarım yenilikleri içeren Braun Silk-épil 9 en hassas sonuçları, şimdiye kadarki en kısa zamanda sunuyor! %40 daha geniş başlığı tek bir harekette daha fazla tüyün yakalanmasını ve alınmasını sağlarken; daha geniş, daha uzun ve daha derin cımbızlara sahip Micro Grip Cımbız Teknolojisi epilasyon performansını artırarak Silk-épil 9’u Braun’un en etkili ıslak ve kuru epilatörü yapıyor. En yeni eğimli geometriyle birlikte Silk-épil 9 cilt ile daha yakın temas sağlayarak ağdaya göre 4 kat daha kısa tüyleri alıyor. Kadınlar böylece 4 haftaya kadar kalıcı, pürüzsüz ciltlerinin tadını çıkarıyor.

Tüm bunların yanında; darbe şeklinde aktif vibrasyonlar yapan yüksek frekanslı masaj sistemi, cilde uyum sağlayan hareketli başlık ile birleşerek cildi daha iyi ve daha nazik bir performansa hazırlıyor. Bu sayede düzenli kullanımda epilasyon acısız hale geliyor.

Optimum Sonuçlar: YENİ %40 daha geniş başlık ve Micro-Grip Cımbız Teknolojisi tek bir harekette daha fazla tüyün yakalanmasını ve alınmasını sağlıyor. Bunun sonucunda Braun’un şimdiye kadarki en hızlı ve en hassas epilasyonu ortaya çıkıyor!


Islak ve Kuru: Günlük rutininize uygun olarak kullanabileceğiniz şekilde tasarlanan Braun Silk-épil 9 %100 su geçirmezdir ve daha nazik epilasyon için banyoda ya da duşta kullanılabilir. Düzenli kullanımda, epilasyon neredeyse acısız hale gelir.


Bonus Paketler: Tepeden tırnağa güzellik deneyimi için Braun çeşitli Bonus Paketler sunuyor. Tüm vücut epilasyonu için, Braun, Silk-épil 9 ile birlikte Braun Face epilatör kullanımını öneriyor. Temizlik arayışında olanlar için, manuel fırçalamadan 6 kat daha etkili bir temizleme fırçası bulunan bir paket de mevcut. Peeling sevenler için, Silk-épil 9 SkinSpa arzu edilen en iyi 2’si 1 arada epilasyon ve peeling sistemi. İşte komple güzellik rutininiz!

YENİ Braun Silk-épil 9+vücut peeling fırçası (Skin SPA)’nın tavsiye edilen satış fiyatı:519 TL

YENİ Braun Silk- épil 9+ yüz temizleme fırçası’nın tavsiye edilen satış fiyatı: 489 TL

YENİ Braun Silk- épil 9’un tavsiye edilen satış fiyatı: 464 TL

Öpüldünüz.
kiss
mylittlemascara
twitter instagram facebook google mail

18 yorum:

 1. Lazer epilasyona gittiğim için kıl tüy derdim yok şükür ama yüz temizleme ve peeling başlıkları için almayı düşünebilirim ancak fiyatlar pahalı ya :(

  YanıtlaSil
 2. Great post! We followed you on G+ hope you follow back :D

  Florals&Smiles
  Twitter

  YanıtlaSil
 3. Love the sound of this! <3


  kacytalksbeauty.blogspot.co.uk

  YanıtlaSil
 4. I heard about it. It must be great!

  I hope that you visit my blog too and maybe follow: SPIKED-SOUL.BLOGSPOT.COM :)
  Have a nice day!

  YanıtlaSil
 5. Thanks for visiting my blog, Love :) can't wait to connect with you on GFC!

  High Heels & Happy Feels

  YanıtlaSil
 6. It looks so cool! I saw something like that in MaryKay but I still don't have the budget to buy one. :( xx

  Roxanne ♥ | Awkward Turtle

  YanıtlaSil
 7. I have never tried anything like this before but it would definitely be interesting to test out!

  Rae | love from berlin

  YanıtlaSil
 8. I'd like to try it :)

  Follow me now on GFC and/or Instagram ( @hekyma ), I always follow back.
  WWW.HEKYMA.COM

  YanıtlaSil
 9. Great post. Thank you so much for dropping by my place and leaving such a nice comment. Sure we can follow each other. I already followed you on GFC #893 So now it's your turn. Waiting for you honey.
  kisses
  Lenya
  FashionDreams&Lifestyle

  YanıtlaSil
 10. love the post

  check out my newest post
  xx
  Tyana
  cityofglitter.com

  YanıtlaSil
 11. Yes! of course we can follow each other! come to my blog and I will be back soon ;)
  Kisses from www.alphasdreams.blogspot.com

  YanıtlaSil
 12. great post dear,i follow you to,kiss

  YanıtlaSil
 13. You look great!! Love the scenery! It's indeed breathtaking! And love your chilled out casual and yet smart look :) cute formal dresses / natural makeup / bridal party dresses

  YanıtlaSil