Menü4.19.2015

Yeni Elidor Doğanın Enerjisi Serisi ile saçlar 5 kat daha güçlü ve dirençli

Elidor

Beş yıldır Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası seçilen Elidor, geliştirdiği yeni seri ile doğanın enerjisini saçlarınıza taşıyor. Yeni doğal seri ile Elidor 5 kat daha güçlü ve dirençli saçlara sahip olmak isteyenleri Ginseng kökü içeren Canlı ve Dirençli Saçlar serisi ve Angelica kökü içeren Güçlü Saç Uçları serisiyle tanışmaya davet ediyor. 
Elidor
Hayat her gün karşımıza yeni bir şey çıkarıyor. Günlük koşuşturma içerisinde sadece zihnimiz ve bedenimiz değil, saçlarımız da yoruluyor. Yorulan saçları dinlendirmek, daha sağlıklı canlı ve parlak bir görünüm kazanmasına destek olmak için Elidor yepyeni bir öneri sunuyor. Yeni geliştirdiği “Doğanın Enerjisi Serisi” ile Elidor, kullanıcılarının hem saçlarındaki yorgunluğunu alıyor hem de onlara daha fazla güç kazandırıyor. Tabiatın köklerindeki enerjiyi saçlarla buluşturan Elidor’un yeni serisi, iki farklı içeriğe sahip ürünlerden oluşuyor.
Jamal Hammadi imzalı yeni “Doğanın Enerjisi Serisi ”  ile 5 kat daha güçlü, dirençli ve canlı saçlar
Elidor Doğanın Enerjisi Serisi, ünlü film yıldızlarının saçlarını emanet ettikleri Jamal Hammadi tarafından geliştirildi. Ürünlerin içerdiği Ginseng ve Angelica bitkilerinin kalın ve güçlü kökleri topraktaki vitamin ve mineralleri emerek bitkinin kökten uca sağlıklı büyümesini sağlıyor. Ginseng ve Angelica köklerinin bu özelliklerini saçlara uyarlayan seri de kullanıcılarının daha güçlü, dirençli ve canlı saçlara sahip olmasını sağlıyor.
Ginseng kökü ile güçlendirilen Elidor Canlı ve Dirençli Saçlar serisi, yıpranmaya karşı 5 kat daha canlı ve dirençli saçlara ulaşmanıza yardımcı oluyor. Saça doğal canlılığını geri kazandıran seri, güçlendirdiği kuru ve zayıf saçlara daha fazla canlılık ve parlaklık katıyor. Saç tellerini sararak koruyucu bir kalkan oluşturan Ginseng köklü yeni formül, saçların yıpranmaya karşı da daha dirençli olmasını sağlıyor.
Doğanın Enerjisi ailesinde yer alan ve Angelica kökü içeren Elidor Güçlü Saç Uçları serisi ise kırılmaya karşı daha güçlü saçlara sahip olmak isteyenler için özel olarak geliştirildi. Elidor Güçlü Saç Uçları serisi de Elidor Canlı ve Dirençli Saçlar serisinde olduğu gibi yine saça doğal canlılığını geri kazandırıyor. Ancak farklı olarak bu seri, kuru saç uçlarını 5 kata kadar güçlendiren özelliğe sahip. Zayıf saç uçlarını sararak kırılmaları 80%’e kadar azaltan seri, yazın saçlardaki yıpratıcı etkisine karşı koymak isteyenlere avantaj sağlıyor.
Elidor

Öpüldünüz.
kiss
mylittlemascara
twitter instagram facebook google mail

4 yorum:

 1. great post!!
  Xx
  S.
  www.manthroughclothes.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. ben nedense elidorun panthene in falan sadece ambalaj değiştirip aynı ürünü içine koyduklarını düşünüyorum. hangi ürünü kullansam aynı sonuç :( bende bir gariplik var galiba bunu yıkmam lazım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bazı ürünlerde bende öyle düşünüyorum ama bence değiştiriyorlardır yani umarım :D

   Sil