Menü1.26.2016

Güzel ve Lekesiz Dişler


YENİ İPANA 3 BOYUTLU BEYAZLIK LUXE PERFECTION İLE DAHA HIZLI VDAHA KALICI BEYAZLIK SİZİNLE…

Sağlıklı diş ve diş etlerinin getirdiği bembeyaz bir gülümsemeye sahip olmak; kendinize olan güveninizi arttırmaya ve çevrenizdeki insanlar üzerinde daha iyi bir izlenim bırakmanıza yardımcı olur. Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası dünyada sahip olduğu en gelişmiş beyazlatıcı diş macununu İpana markasıyla Türkiye’ye geliyor. Bembeyaz vetkileyici bir gülüş için İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe ailesinin şimdiye kadarki en güçlü üyesiyle tanışmaya hazır mısınız?
P&G’nin dünya pazarına sunduğu en gelişmiş beyazlatıcı diş macunu olan YENİ İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Perfection, 3 Boyutlu Beyazlık ailesinin en ileri ve etkili beyazlatıcı diş macunu teknolojisini içeriyor. Perfection diş macunu sadece 3 günde yüzey lekelerini %100’e kadar yok ediyor. Ayrıca içeriğindeki özel WhiteLock teknolojisiyle diş yüzeyinde koruyucu bir kalkan oluşturarak yeni oluşabilecek lekelere karşı uzun süreli koruma sağlıyor. Üstelik bunları yaparken diş minesine hiç bir zarar vermiyor.
YENİ İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Perfection yüzey lekelerinin tamamını yok etmek için bir dual silika sistemi, güçlü ve sağlıklı dişler için sodyum florür, lekeleri yok etmek vedişleri yeni lekelere karşı korumak üzere eriyebilir mikro aktif taneciklere sahip özel bir Polifosfat teknolojisi içeriyor. Aynı zamanda hafif bir kalkan oluşturarak yeni lekelere karşı koruma sağlıyor ve dişlerde pürüzsüz bir temizlik hissi bırakıyor. Dişler, İpana’nın en gelişmiş beyazlatıcı diş macunu kullanıldığında uzun süre daha beyaz olmakla kalmıyor*, ayrıca fırçalama sona erdikten sonra uzun bir süre dişin üzerinde kalan diş minesi kalkanı sayesinde diş minesi aşınması vtartar oluşumuna karşı da korunuyor.

*sadece diş macunu ile karşılaştırıldığında, yüzey lekelerinin temizlenmesi aracılığıylaÖpüldünüz.
kiss
mylittlemascara
twitter instagram facebook google mail

3 yorum:

 1. Hello from Spain: great product .. we keep in touch

  YanıtlaSil
 2. ipana senelerin diş macunu ben de çok severek kullanıyorum

  YanıtlaSil
 3. merhabalar
  bloğunu yeni keşfettim ve takibe aldım bloğuma beklerim
  http://sengulasikkutlu.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil